Festivalist KRATT

Kratt on eesti folklooris teada-tuntud tegelane, kes tassib oma peremehele varandust kokku. Ta on väga töökas, leidlik, pühendunud ja usaldusväärne. Meie KRATI peremeheks on MUUSIKA, kelle jaoks ta toob kokku andekaid noori inimesi ja uudseid ideid kasutades selleks täiesti aktsepteeritavaid vahendeid. Kolme tilka verd pole meie Krati elluäratamiseks vaja anda olnud. Pühendumine muusikale on tulnud iseenesest.

KRATT Festival on kooliealistele noortele mõeldud festival. Festivali haardeks ja ühtlasi eripäraks on see, et ta  toob kokku Festivali ajal lühikeseks nädalaks esmaspäevast laupäevani nii kammermuusika, teatrimuusika, sümfoonilise muusika kui ka erinevad harivad õpitoad.

Erinevad muusikaga seotud õpitoad, mida on festivalil viis, annavad võimaluse ennast arendada ja avardada oma arusaamisi erinevatest muusikaliikidest ka neile, kes ei mängi kammeransamblis või orkestris ja kes ei õpi väga süvendatult muusikat ja muusikainstrumenti. Festivali suurem eesmärk on väärtustada laste ja noorte huvi klassikalise muusika vastu, edendada muusikaharidust ja innustada koosmusitseerimist.

 

Vaata täpsemalt, kuidas saab toimuma selle aasta Festival:
Millised ORKESTRID töötavad ja kes neid juhendavad
Kuidas saavad osaleda KAMMERANSAMBLID
Millistes ÕPITUBADES on võimalik kaasa lüüa